Koła naukowe i organizacje studenckie na WBiA

Wykaz kół naukowych oraz organizacji studenckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

 

 Wydział Budownictwa i Architektury:

 

LpNazwa kołaTelefonE-mailOpiekun koła
1Studenckie Koło Naukowe Architeca914495679Alicja.Switalska@zut.edu.plmgr inż. arch. Alicja Świtalska
2Studenckie Koło Naukowe Architektury Projektowanej Cyfrowo914495676

Krystyna.Januszkiewicz@zut.edu.pl

dr hab. inż. arch. Krystyna Januszkiewicz, prof. nadzw.
3Studenckie Koło Naukowe Bioarchitektura914495621

drossel@zut.edu.pl

dr hab. inż. arch. Grzegorz Wojtkun
4Studenckie Koło Naukowe City Design914495629 

Katarzyna.Krasowska@zut.edu.pl

dr inż. arch. Katarzyna Krasowska
5Studenckie Koło Naukowe Concretni914494900

concretnizut@gmail.com

mgr inż. Adam Zieliński
6Studenckie Koło Naukowe Eko-Architektura914495676

ekoarchitektura@zut.edu.pl

dr hab. inż. arch. Marek Wołoszyn, prof. nadzw.; 
mgr inż. arch. Piotr Gradziński
7Studenckie Koło Naukowe Escape914495638

sknescape@gmail.com

dr inż. arch. Adam Zwoliński
8Studenckie Koło Naukowe ĘĄ - w zawieszeniu914495680

koloae@zut.edu.pl

mgr Patryk Słowiński
9Studenckie Koło Naukowe Gruntowni914494501

Ryszard.Coufal@zut.edu.pl

geotech.kolo@gmail.com

prof. dr hab. Ryszard Coufal
10Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiskowej914494107

sknis@gmail.com

dr hab. inż. Anna Iżewska
11Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Wodnej914494292

Robert.Manko@zut.edu.pl

mgr inż. Robert Mańko
12Studenckie Koło Naukowe iTOB914494814

Krystyna.Araszkiewicz@zut.edu.pl

Pawel.Sikora@zut.edu.pl

dr inż. Krystyna Araszkiewicz

mgr inż. Paweł Sikora

13Studenckie Koło Naukowe Młodzi Inżynierowie PZITB914494318

kmpzitb@zut.edu.pl

mgr inż. Jarosław Strzałkowski
14Studenckie Koło Naukowe "Mosteel"914494606mabramowicz@zut.edu.pldr inż. Małgorzata Abramowicz
15Studenckie Koło Naukowe OSSA914495623

Pawel.Rubinowicz@zut.edu.pl

dr inż. arch. Paweł Rubinowicz
16Studenckie Koło Naukowe Profil914494144

profil@zut.edu.pl

dr inż. Przemysław Gardas
17Studenckie Koło Naukowe RENDER914495634

pawlow@zut.edu.pl

dr inż. arch. Wojciech Pawłowski
18Studenckie Koło Naukowe Rysunku "Disegna"914495631

rutyna@zut.edu.pl

dr inż. arch. Halina Rutyna
19Studenckie Koło Naukowe Sztuk Wizualnych

914495644

914495643

Zbigniew.Blekiewicz@zut.edu.pl

Szymon.Olbrychowski@zut.edu.pl

dr hab. Zbigniew Blekiewicz

mgr inż. arch. Szymon Olbrychowski