Zaproszenie Pekabex: III Edycja Konkursu na Pracę Dyplomową Roku 08.02.2018 15:17

Studenci,

firma Pekabex od lat znana jest ze swojej działalności edukacyjnej i rozwojowej w dziedzinie prefabrykacji. W ciągu roku na ich budowach goszczą grupy studentów i młodych profesjonalistów, prowadzą programy staży i praktyk, uczestniczą w konferencjach i warsztatach oraz sponsorują wydarzenia tematyczne, w utworzonym w ramach firmy Centrum Badań i Rozwoju prowadzą prace nad innowacjami produktowymi i procesowymi.

Jednym z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku tej firmy, jest ogłoszenie kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę Dyplomową Roku. Regulamin Konkursu III Edycji, formularz zgłoszeniowy oraz plakat promujący wydarzenie w załączeniu. Zgodnie z harmonogramem firma Pekabex zaprasza do przesyłania formularzy zgłoszeniowych do 30 czerwca 2018 r., konspektów prac dyplomowych do 30 września 2018 r. – pod adres konkurs.dyplom@pekabex.pl. Wyniki zostaną ogłoszone do 20 listopada 2018 r.

Więcej informacji będzie sukcesywnie publikowane na stronie internetowej www.pekabex.pl oraz www.facebook.com/Pekabex.

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Panią Lidią Szulc – Pełnomocnikiem Zarządu ds. Komunikacji/ Communications Representative.

M: +48 783 220 078

T: +48 61 821 06 59