Konkursy dla Studentów

Konkurs Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu pt. Sztuka w przestrzeni miejskiej - 800 powodów do wypoczynku.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie małej architektury spełniającej funkcję siedziska lub leżanki wykonanej z betonu, a także zaaranżowanie jej w formie powielonej w konkretnej lokalizacji oraz ustawienie w określonych konfiguracjach - plan rozmieszczenia form/mebli w przestrzeni stanowi jeden z elementów konkursu.

Konkurs organizowany jest z okazji 800 lecia lokacji Miasta Opola. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany przez Górażdże Cement S.A. i przekazany Miastu Opole. Betonowe meble zostaną posadowione w prestiżowej lokalizacji - we wschodniej części opolskiego Rynku.

 

Nagroda główna w konkursie: 14.000,00 PLN brutto

Termin składania prac konkursowych - 03.04.2017 do godz. 16.00

Regulamin oraz załączniki konkursu.

W sprawach organizacyjnych związanych z konkursem należy kontaktować się z sekretarzem organizacyjnym konkursu Magdą Wolnicką,

 e-mail: sztukawprzestrzenimiejskiej@gmail.com, tel. +48 77 407 61 36

 

 

Wyniki V edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską i magisterską pod patronatem Dziekana WBiA, ZOIIB, PZITB i SITK RP

Szanowni Państwo,

już po raz piąty odbył się konkurs na najlepszą pracę inżynierską i magisterską pod patronatem Dziekana Wydziału Budownictwa i Architektury, Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszenia Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa – Oddział w Szczecinie i od roku akademickiego 2013/2014 Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej – Oddział w Szczecinie.

Warto wspomnieć przy tej okazji, że atrakcyjne nagrody przyznawane dyplomantom za ich prace, to wynik porozumienia między Dziekanem WBiA Prof. nadzw. dr hab. inż. M. Kaszyńską a Przewodniczącymi: ZOIIB - Prof. dr hab. inż. Z. Meyerem (sponsor główny), PZITB - dr inż. Stefanem Nowaczykiem i SITK - mgr inż. Ireneuszem Furmańskim. 

Protokół z przyznania nagród w V edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską i magisterską obronioną w roku akademickim 2015/2016 znajdują się pod tym adresem

 

 

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i magisterską – V edycja

 

 Konkurs na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i magisterską obronioną w roku ak. 2015/2016, organizowany pod patronatem

Dziekana Wydziału Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie

Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa – Oddział w Szczecinie

Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej -

Oddział w Szczecinie

Szczegóły konkursu zawiera Regulamin Konkursu dołączony poniżej w pliku PDF. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z dokumentem.

Harmonogram przeprowadzenia konkursu:

·       Przyjmowanie prac dyplomowych na konkurs do 05.12.2016 – budynek WBiA, pok. 202, u Pani Agnieszki Hreczuch, zgłoszenie pracy do konkursu należy przesłać na adres Teresa.Rucinska@zut.edu.pl

·       Ocena prac dyplomowych do 09.01.2017 (z możliwością zmiany terminu z przyczyn uzasadnionych przez Komisję Konkursową)

·       Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu w czasie uroczystości rozdania dyplomów ukończenia studiów w roku ak. 2015/2016, która jest przewidziana na dzień 21 stycznia 2017 r.

Regulamin Konkursu

Formularz zgłoszenia pracy do konkursu


Startuje kolejna edycja konkursu Tekstyliada

Kolejna edycja konkursu Tekstyliada - na nietuzinkowy wzór tkaniny obiciowej - to możliwość wygrania 5000 zł i otwarcia wrót do międzynarodowej kariery. Po raz kolejny marka LECH modern fabrics, czołowy dystrybutor i producent tkanin obiciowych w Europie zachęca projektantów do twórczych zmagań. Tekstyliada jest skierowana do wszystkich osób dla których projektowanie jest pasją. Dotyczy to młodych twórców i bardziej doświadczonych designerów. Studentów i niezależnych artystów.

 

Plakat informujący o konkursie Tekstyliada

Szczegóły konkursu


XI EDYCJA ART OF PACKAGING

Szanowni Państwo!

Przed nami XI EDYCJA ART OF PACKAGING - konkursu na najlepsze opakowanie roku, którego celem jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań.

Tych początkujących twórców, którzy jeszcze nie słyszeli o naszym przedsięwzięciu, pragniemy serdecznie zaprosić do udziału. Dlatego szczególnie zależy nam na kontakcie z uczelniami wyższymi.

W Kategorii DEBIUTY każdego roku szukamy i wyławiamy perły wśród młodych artystów, projektantów, studentów i absolwentów uczelni, którzy z pasją rozwijają swój talent i umiejętności. W nadchodzącej odsłonie konkursu, w edycji DEBIUTY, projekty można będzie zgłaszać do następujących kategorii:

OPAKOWANIE PREMIUM

dla dóbr luksusowych

opakowanie wykonane Z KARTONU

OPAKOWANIE URODY

opakowanie kosmetyczne

Partner kategorii: MERCK Sp. z o.o.

http://poland.merck.de/pl/index.html

OPAKOWANIE BIZNES

opakowanie wykonane Z TEKTURY

podkategorie w trakcie uzgadniania

Partner kategorii: BOBST Polska Sp. z o.o.

http://www.bobst.com/bren/#.V_9XwfSRm9I

OPAKOWANIE ZDROWIA

dla para- i farmaceutyków

OPAKOWANIE ETYKIETA

ETYKIETA SAMOPRZYLEPNA na dowolny produkt

Partner kategorii: UPM Raflatac Sp. z o.o.

http://www.upmraflatac.com/emea/pl

OPAKOWANIE SMAKOWITE

dla żywności

Partnerzy kategorii: TFP Sp. z o.o., TFP-GRAFIKA Sp. z o.o.

http://tfp.com.pl/ http://www.tfpgrafika.com.pl/

OPAKOWANIE PRAGNIENIA

dla napojów

OPAKOWANIE FREESTYLE

opakowanie dowolne

OPAKOWANIE NA MIARĘ

opakowanie typu SRP, POS Z TEKTURY FALISTEJ LUB KARTONU, które w sposób niekonwencjonalny umożliwia dystrybucję oraz sprzedaż towarów (przykłady SRP w załączonym dokumencie)

Partner Kategorii: Eurobox Polska Sp. z o.o.

http://www.eurobox.com.pl/

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA MATERIAŁÓW TJ. TEKTURY ORAZ ETYKIET
OD NASZYCH PARTNERÓW.

ZAPOTRZEBOWANIE NA TE PRODUKTY NALEŻY ZGŁASZAĆ DROGĄ MAILOWĄ WRAZ Z
PODANIEM ADRESU I WSKAZANIEM OSOBY UPOWAŻNIONEJ DO ODBIORU PRZESYŁKI.

W PRZYPADKU ZAPOTRZEBOWANIA NA ETYKIETY PROSIMY O SPRECYZOWANIE JAKIEGO
RODZAJU ETYKIETY CHCIELIBY PAŃSTWO OTRZYMAĆ.

Udział w Konkursie jest całkowicie bezpłatny. Informacje na temat
dotychczasowych edycji wydarzenia znajdą Państwo na stronie
www.artofpackaging.pl oraz profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/ART-OF-PACKAGING-135546736485182/. Jeśli mają
Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące ART of PACKAGING,
zapraszamy do kontaktu z Biurem Konkursu:

BIURO KONKURSU ART OF PACKAGING:

EWA URBANOWICZ - SEKRETARZ KONUKRSU

ul. Fredry 1 /18, 61-701 Poznań
Tel: + 48 (0) 61 8551990

www.artofpackaging.pl

biuro@artofpackaging.pl

Łączę wyrazy szacunku,

 Aleksandra Prysłopska
Jr. Office Asisstant 

Międzynarodowy Konkurs LafargeHolcim

LafargeHolcim Awards to prestiżowy, międzynarodowy konkurs dla  architektów i inżynierów budownictwa, który pozwala promować i  realizować ciekawe, innowacyjne i odpowiadające na wyzwania  współczesnego świata projekty architektoniczne.

Konkurs odbywa się równocześnie na całym świecie z podziałem na  regiony. Najpierw wybierane i nagradzane są prace w regionach a następnie spośród nich wybierane są najlepsze prace globalne. Jury  składa się ze znanych, światowych autorytetów.

Są 2 kategorie konkursowe:

Kategoria Główna, w której nagradzane są innowacyjne projekty,  dbające o zrównoważone budownictwo. Ważnym kryterium jest tu prawdopodobieństwo ich realizacji oraz możliwość przeniesienia ich w inne miejsce na świecie.

Kategoria Nowe Pokolenie, w której nagradzane są projekty i twórcze  idee autorstwa architektów w wieku do 30 roku życia.

Do zgłaszania prac w tej drugiej kategorii chcielibyśmy zaprosić  studentów Państwa uczelni.Po więcej informacji na temat konkursu LafargeHolcim Awards zapraszamy na:
http://fundacjawspolnie.pl/miedzynarodowy-konkurs-architektoniczny-lafargeholcim-awards/