Konkursy dla Studentów

Konkurs Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu pt. Sztuka w przestrzeni miejskiej - 800 powodów do wypoczynku.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie małej architektury spełniającej funkcję siedziska lub leżanki wykonanej z betonu, a także zaaranżowanie jej w formie powielonej w konkretnej lokalizacji oraz ustawienie w określonych konfiguracjach - plan rozmieszczenia form/mebli w przestrzeni stanowi jeden z elementów konkursu.

Konkurs organizowany jest z okazji 800 lecia lokacji Miasta Opola. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany przez Górażdże Cement S.A. i przekazany Miastu Opole. Betonowe meble zostaną posadowione w prestiżowej lokalizacji - we wschodniej części opolskiego Rynku.

 

Nagroda główna w konkursie: 14.000,00 PLN brutto

Termin składania prac konkursowych - 03.04.2017 do godz. 16.00

Regulamin oraz załączniki konkursu.

W sprawach organizacyjnych związanych z konkursem należy kontaktować się z sekretarzem organizacyjnym konkursu Magdą Wolnicką,

 e-mail: sztukawprzestrzenimiejskiej@gmail.com, tel. +48 77 407 61 36

 

 

Wyniki V edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską i magisterską pod patronatem Dziekana WBiA, ZOIIB, PZITB i SITK RP

Szanowni Państwo,

już po raz piąty odbył się konkurs na najlepszą pracę inżynierską i magisterską pod patronatem Dziekana Wydziału Budownictwa i Architektury, Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszenia Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa – Oddział w Szczecinie i od roku akademickiego 2013/2014 Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej – Oddział w Szczecinie.

Warto wspomnieć przy tej okazji, że atrakcyjne nagrody przyznawane dyplomantom za ich prace, to wynik porozumienia między Dziekanem WBiA Prof. nadzw. dr hab. inż. M. Kaszyńską a Przewodniczącymi: ZOIIB - Prof. dr hab. inż. Z. Meyerem (sponsor główny), PZITB - dr inż. Stefanem Nowaczykiem i SITK - mgr inż. Ireneuszem Furmańskim. 

Protokół z przyznania nagród w V edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską i magisterską obronioną w roku akademickim 2015/2016 znajdują się pod tym adresem (PDF, 640 KB)

 

 

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i magisterską – V edycja

 

 Konkurs na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i magisterską obronioną w roku ak. 2015/2016, organizowany pod patronatem

Dziekana Wydziału Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie

Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa – Oddział w Szczecinie

Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej -

Oddział w Szczecinie

Szczegóły konkursu zawiera Regulamin Konkursu dołączony poniżej w pliku PDF. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z dokumentem.

Harmonogram przeprowadzenia konkursu:

·       Przyjmowanie prac dyplomowych na konkurs do 05.12.2016 – budynek WBiA, pok. 202, u Pani Agnieszki Hreczuch, zgłoszenie pracy do konkursu należy przesłać na adres Teresa.Rucinska@zut.edu.pl

·       Ocena prac dyplomowych do 09.01.2017 (z możliwością zmiany terminu z przyczyn uzasadnionych przez Komisję Konkursową)

·       Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu w czasie uroczystości rozdania dyplomów ukończenia studiów w roku ak. 2015/2016, która jest przewidziana na dzień 21 stycznia 2017 r.

Regulamin Konkursu (PDF, 106 KB)

Formularz zgłoszenia pracy do konkursu (DOC, 35 KB)


Startuje kolejna edycja konkursu Tekstyliada

Kolejna edycja konkursu Tekstyliada - na nietuzinkowy wzór tkaniny obiciowej - to możliwość wygrania 5000 zł i otwarcia wrót do międzynarodowej kariery. Po raz kolejny marka LECH modern fabrics, czołowy dystrybutor i producent tkanin obiciowych w Europie zachęca projektantów do twórczych zmagań. Tekstyliada jest skierowana do wszystkich osób dla których projektowanie jest pasją. Dotyczy to młodych twórców i bardziej doświadczonych designerów. Studentów i niezależnych artystów.

 

Plakat informujący o konkursie Tekstyliada

Szczegóły konkursu (DOCX, 400 KB)


XI EDYCJA ART OF PACKAGING

Szanowni Państwo!

Przed nami XI EDYCJA ART OF PACKAGING - konkursu na najlepsze opakowanie roku, którego celem jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań.

Tych początkujących twórców, którzy jeszcze nie słyszeli o naszym przedsięwzięciu, pragniemy serdecznie zaprosić do udziału. Dlatego szczególnie zależy nam na kontakcie z uczelniami wyższymi.

W Kategorii DEBIUTY każdego roku szukamy i wyławiamy perły wśród młodych artystów, projektantów, studentów i absolwentów uczelni, którzy z pasją rozwijają swój talent i umiejętności. W nadchodzącej odsłonie konkursu, w edycji DEBIUTY, projekty można będzie zgłaszać do następujących kategorii:

OPAKOWANIE PREMIUM

dla dóbr luksusowych

opakowanie wykonane Z KARTONU

OPAKOWANIE URODY

opakowanie kosmetyczne

Partner kategorii: MERCK Sp. z o.o.

http://poland.merck.de/pl/index.html

OPAKOWANIE BIZNES

opakowanie wykonane Z TEKTURY

podkategorie w trakcie uzgadniania

Partner kategorii: BOBST Polska Sp. z o.o.

http://www.bobst.com/bren/#.V_9XwfSRm9I

OPAKOWANIE ZDROWIA

dla para- i farmaceutyków

OPAKOWANIE ETYKIETA

ETYKIETA SAMOPRZYLEPNA na dowolny produkt

Partner kategorii: UPM Raflatac Sp. z o.o.

http://www.upmraflatac.com/emea/pl

OPAKOWANIE SMAKOWITE

dla żywności

Partnerzy kategorii: TFP Sp. z o.o., TFP-GRAFIKA Sp. z o.o.

http://tfp.com.pl/ http://www.tfpgrafika.com.pl/

OPAKOWANIE PRAGNIENIA

dla napojów

OPAKOWANIE FREESTYLE

opakowanie dowolne

OPAKOWANIE NA MIARĘ

opakowanie typu SRP, POS Z TEKTURY FALISTEJ LUB KARTONU, które w sposób niekonwencjonalny umożliwia dystrybucję oraz sprzedaż towarów (przykłady SRP w załączonym dokumencie (DOC, 4.1 MB) )

Partner Kategorii: Eurobox Polska Sp. z o.o.

http://www.eurobox.com.pl/

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA MATERIAŁÓW TJ. TEKTURY ORAZ ETYKIET
OD NASZYCH PARTNERÓW.

ZAPOTRZEBOWANIE NA TE PRODUKTY NALEŻY ZGŁASZAĆ DROGĄ MAILOWĄ WRAZ Z
PODANIEM ADRESU I WSKAZANIEM OSOBY UPOWAŻNIONEJ DO ODBIORU PRZESYŁKI.

W PRZYPADKU ZAPOTRZEBOWANIA NA ETYKIETY PROSIMY O SPRECYZOWANIE JAKIEGO
RODZAJU ETYKIETY CHCIELIBY PAŃSTWO OTRZYMAĆ.

Udział w Konkursie jest całkowicie bezpłatny. Informacje na temat
dotychczasowych edycji wydarzenia znajdą Państwo na stronie
www.artofpackaging.pl oraz profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/ART-OF-PACKAGING-135546736485182/. Jeśli mają
Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące ART of PACKAGING,
zapraszamy do kontaktu z Biurem Konkursu:

BIURO KONKURSU ART OF PACKAGING:

EWA URBANOWICZ - SEKRETARZ KONUKRSU

ul. Fredry 1 /18, 61-701 Poznań
Tel: + 48 (0) 61 8551990

www.artofpackaging.pl

biuro@artofpackaging.pl

Łączę wyrazy szacunku,

 Aleksandra Prysłopska
Jr. Office Asisstant 

Międzynarodowy Konkurs LafargeHolcim

LafargeHolcim Awards to prestiżowy, międzynarodowy konkurs dla  architektów i inżynierów budownictwa, który pozwala promować i  realizować ciekawe, innowacyjne i odpowiadające na wyzwania  współczesnego świata projekty architektoniczne.

Konkurs odbywa się równocześnie na całym świecie z podziałem na  regiony. Najpierw wybierane i nagradzane są prace w regionach a następnie spośród nich wybierane są najlepsze prace globalne. Jury  składa się ze znanych, światowych autorytetów.

Są 2 kategorie konkursowe:

Kategoria Główna, w której nagradzane są innowacyjne projekty,  dbające o zrównoważone budownictwo. Ważnym kryterium jest tu prawdopodobieństwo ich realizacji oraz możliwość przeniesienia ich w inne miejsce na świecie.

Kategoria Nowe Pokolenie, w której nagradzane są projekty i twórcze  idee autorstwa architektów w wieku do 30 roku życia.

Do zgłaszania prac w tej drugiej kategorii chcielibyśmy zaprosić  studentów Państwa uczelni.Po więcej informacji na temat konkursu LafargeHolcim Awards zapraszamy na:
http://fundacjawspolnie.pl/miedzynarodowy-konkurs-architektoniczny-lafargeholcim-awards/